pátek 13. září 2013

Krutá i krásná realita

Někteří lidé jsou skutečně šílení. Představte si, že se dobrovolné souží krutou dietou a do toho denně několikrát cvičí a běhají div nevyplivnou duši! Zatím co jejich přátelé si užívají pohodový život se špetkou lenošení a požitky z dobrého jídla. Přitom tihle šílenci nebojují o život, nežijou v Africe, ale prostě je to "baví" - drobná úchylka. Mezi tyhle magory se řadím i já :-)

Už jste četli nějaké rozhovory s kulturisty nebo fitness závodnicemi? Vetšinou dělají ramena (pěkně urostlá), jak dávají do přípravy všechno, že je to jen o vůli a že zas tak zlé to není s tou dietou, že když má člověk vyšší cíle, tak se soustředí jen na ně a chutě musí jít stranou,... Bla bla bla! Pěkně kecají, já vám řeknu na co od rána do večera myslí - na tabulku čokolády, čerstvý chleba s centimetrovou vrstvou másla, sklenici arašídového másla a obrovský zmrzlinový pohár se šlehačkou, který do sebe budou ládovat, až jim bude mrznout mozek. Ajajajajajaj, opět se poznávám :-/

Tahle odměna čeká u nás ve špajzu na 22. 9. ;-)


A tak říkám Vám, není to žádná sranda. Melu z posledního, při tréninku, na který se musím z těží donutit, mě už při třetím opakování cviku polévá studený pot, žaludek křičí a vzpírá se, dělají se mi mžitky před očima a přeju si, aby to už bylo za mnou. A to mě ještě čeká dalších 7 cviků a kardio. Ty nízké cukry jsou děs. Nemůžu ani spát, protože se budím hlady. Nejraději bych se nechala uvést do stavu hibernace a nechat se probrat příští neděli ráno.

O víkendu mě čeká 50 a 0. To bude pošušňáníčko. Ještě že v pondělí je 400. Sice jen o rýži a proteinech, ale i tak to bude nádhera....

Konec fňukání. Máme tu i dobré zprávy! Ve středu jsem byla na focení. Bylo to úžasné! Opravdu jsem si to parádně užila. Moje fotografka Katka Faltýnková s jejím manželem vizážistou jsou prostě miliónoví! Skvělý pár a moc fajn lidi. A hlavně profíci ve svém oboru. Poprvé jsem byla extravagantně nalíčená. Jen ten make-up trval 45 minut. Bála jsem se pak na sebe podívat, zvlášť, když jsem viděla, jak tam pan vizážista jezdil štětečkem od černé ke stříbrné. A pak mi nalepil velikánské krásné řasy. Fakt jsem se bála do toho zrcátka podívat, že se zděsím. Ale když jsem se konečně odhodlala, nemohla jsem uvěřit. Jako bych to nebyla já. Takhle skvěle jsem v životě nevypadala! Úplně jsem se do sebe zamilovala na první pohled :-D Zařekla jsem se, že se už v životě neumyju (bohužel jsem musela :-().

Focení bylo báječný. S Katkou byla sranda a moc mě to bavilo. Z výsledku jsem taky nadšená. Pracovat s ní je skvělé, protože konečný výsledek je vždy nad moje očekávání. Taky mě potěšilo, že mi sama řekla, že za ty 4 měsíce, co jsme fotily posledně, jsem udělala velký pokrok. Těším se, až budu fotky mít a srovnám si je s těmi předchozími. Hodně mi to focení také dodalo na sebevědomí. A řekla jsem si, že takhke přesně chci vypadat na soutěž. Katka mi doporučila jednu vizážistku z Brna. Takže jsem se s ní hned druhý den domluvila, že mě před závody nalíčí a učeše ;-) Další položka na seznamu odškrtnuta. A už jich je dokonce víc....

Včera jsem byla nakupovat. Mám už rozcvičovací gumu, soutěžní barvu a doplňky stravy. Byla jsem si vše koupit přímo v Ronnie. K mému překvapení mě tam milý pan prodavač poznal, že prý zná moje stránky a zajímá ho můj alternativní směr. Dal mi slevu a svou vizitku, že by si o tom se mnou někdy rád popovídal. Šaty jsem si už taky domluvila. Ty mi půjčí bráchovo přítelkyně. Zmiňovala jsem se vůbec, že na soutěži bude i promenáda v šatech a soutěžní disciplína o nejhezčí model a pak ještě o nejhezčí zadek? :-)Taky už mi přišla legitka a jsem oficiálně přihlášená :-) boty přijdou v pondělí (KONEČNĚ!).

Na neděli jsem udělala rezervaci do Brněnské restaurace, kde dělají vegan pizzu. To bude žranice! Budu muset oslavit vítěztví. To jsem Vám taky ještě vlastně nepsala. Bez medaile se nehodlám vracet domů ;-)

Ale i na současně dietě si umím udělat k obědu dobrůtku ;-)

Dýně hokaido je teď můj největší kamarád!

Žádné komentáře:

Okomentovat